Календарний план роботи парламентської сесії
Конституційно-процесуальне право - Конституційне та конституційно-процесуальне право |
Календарний план роботи парламентської сесії
За звичайних обставин перший і третій тижні кожного календарного місяця впродовж сесії відводяться для пленарних засідань Верховної ради, другий — для роботи в комітетах, тимчасових спеціальних і тимчасових слідчих комісіях, депутатських фракціях, четвертий — для роботи народних депутатів з виборцями.
У вівторок та четвер тижня, відведеного для пленарних засідань, якщо не прийнято іншого рішення, протягом дня проводяться два засідання: ранкове — з 10 до 14 години з перервою з 12 години до 12 години?30 хвилин і вечірнє — з 16 до 18 години. У середу та п’ятницю проводяться лише ранкові засідання. друга половина середи відводиться для роботи народних депутатів у парламентських комітетах і комісіях, депутатських фракціях. понеділок та друга половина п’ятниці відводяться для самостійної роботи народних депутатів, пов’язаної із здійсненням ними своїх повноважень.
Пленарне засідання Верховної ради може бути продовжено головуючим на пленарному засіданні понад визначений законом час, але не більш як на 15 хвилин. Верховна рада може прийняти рішення щодо одноразової зміни тривалості пленарного засідання. рішення про продовження пленарного засідання після 18 години більш як на 15 хвилин приймається Верховною радою на ранковому засіданні того ж дня.
У період проведення пленарних засідань, як правило, щопонеділка проводиться засідання погоджувальної ради.
У невідкладних випадках у період між пленарними засіданнями під час сесії Верховної ради на вмотивовану вимогу осіб, які згідно з Конституцією України мають право вимагати скликання позачергової сесії Верховної ради, а також за пропозицією погоджувальної ради голова Верховної ради України не пізніш як у триденний строк скликає додаткове пленарне засідання
< Попередня Наступна >