- О.С. Мазур ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ 2005
- 1.2 Установчі документи акціонерного товариства
- 1.1.3 акціонери і засновники
- 1.1 Що таке акціонерне товариство
- Сергій Сегеда, Олександр Татаркевський. Що треба знати про акціонерні товариства, Київ - 2007
- 5 2.4. Слухання посадових осіб у комітетах
- 3.14. Договір про патентне право {Patent Law Treaty)
- ПРАВОВІ ЗАСАДИ ОХОРОНИ ЗНАКІВ ДЛЯ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ ТА ЗАЗНАЧЕНЬ ПОХОДЖЕННЯ ТОВАРІВ
- ОХОРОНА ВИНАХОДІВ, КОРИСНИХ МОДЕЛЕЙ, ПРОМИСЛОВИХ ЗРАЗКІВ, СОРТІВ РОСЛИН, ТОПОГРАФІЙ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ
- Право інтелектуальної власності Дахно, 2006 ОХОРОНА ВИНАХОДІВ, КОРИСНИХ МОДЕЛЕЙ, ПРОМИСЛОВИХ ЗРАЗКІВ, СОРТІВ РОСЛИН, ТОПОГРАФІЙ ІНТЕГРАЛЬНИХ МІКРОСХЕМ
Право інтелектуальної власності Дахно, 2006
3.31. Ніццька угода про Міжнародну класифікацію
товарів і послуг для реєстрації знаків
{Nice Agreement Concerning the International
Classification of Goods and Services for the Purposes
of the Registration of Marks)
Угода укладена 15 червня 1957 p. у французькому місті Ніцца, яке знаходиться на березі Середземного моря. Переглядалася в Стокгольмі в 1967 р. і в Женеві в 1977 р. В текст вносилися поправки в 1979 р. Угода відкрита для всіх держав-учасниць Паризької конвенції. Ратифікаційні грам
Ця класифікація використовується відповідно до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків 1891 р.
Оскільки товарний знак — це позначення, яке відрізняє товари (послуги) одного виробника від аналогічних товарів (послуг) іншого виробника, то, зрозуміло, що потрібна якась система для розподілу товарів за якимись ознаками. Саме ці завдання і вирішує Ніццька угода.
Згідно з класифікацією, є 34 класи для товарів і 8 класів для послуг. Є також алфавітний перелік товарів і послуг, який охоплює близько 11 000 назв. «Комітет експертів», у якому представлені дер-; жави-члени, періодично змінює чи доповнює класифікацію. Вона вже переглядалася 5 разів. Нині є чинною шоста редакція тексту класифікації.
Подібно міжнародній патентній класифікації, Міжнародну класифікацію товарів і послуг використовує значно більша кількість держав, порівняно з кількістю держав, що її підписали.
Класифікацію використовують також Міжнародне бюро ВОІВ, Відомство по товарних знаках країн Бенілюксу, Африканська організація інтелектуальної власності.
Держави-учасниці утворюють Союз. Він має Асамблею. Кожна країна, яка приєдналася до Стокгольмського чи Женевського акту Ніццької угоди, є членом Асамблеї. її найважливіші завдання полягають у прийнятті дворічної програми і бюджету Союзу.
Україна приєдналася до Угоди згідно з Законом України №1782-111 від 1 червня 2000 р.
208
< Попередня Наступна >