Головна Науково-практичні коментарі Кодекс законів про працю Глава ІІІ (ст.21-49) Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового договору на невизначений строк

Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового договору на невизначений строк

Кодекс законів про працю - Глава ІІІ (ст.21-49)
178

Стаття 39-1. Продовження дії строкового трудового договору на невизначений строк

Якщо після закінчення строку трудового договору (пункти 2 і З статті 23) трудові відносини фактично тривають і жодна із сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк. Трудові договори, що були переукладені один чи декілька разів, за винятком випадків, передбачених частиною другою статті 23, вважаються такими, що укладені на невизначений строк.

(Кодекс доповнено статтею 391 згідно із Законом № 6/95-ВР від 19.01.95)

1.  Коментована стаття спрямована на упорядкування укладення строкових трудових договорів. Продовження дії трудового договору, укладеного на певний строк, після закінчення строку перетворює його на трудовий договір на невизначений строк за тих самих умов.

2.  Відповідно до частини другої ст. 23 цього Кодексу передбачається можливість укладення трудових договорів на певний строк, коли трудові відносини не можуть бути встановленими на невизначений строк.

 

< Попередня   Наступна >
 
Авторизація
Пошук