11.7. Підрозділи патрульно-постової служби міліції

Кримінологія - Кримінологія - Іванов Ю. Ф. (Навчальний посібник)
122

11.7. Підрозділи патрульно-постової служби міліції

Підрозділи патрульно-постової служби виявляють умови, що сприяють вчиненню злочинні на вулицях та в інших громад­ських місцях, інформують про них чергового по міськрайоргану та безпосередніх керівників.

Попереджають громадян про неприпустимість вчинення протиправних дій, інформують їх про правові наслідки таких дій.

Здійснюють патрулювання, перевіряють найбільш імовірні місця вчинення, переховування та концентрації осіб, з боку яких можна очікувати вчинення правопорушень.

Запобігають правопорушенням на постах і маршрутах пат­рулювання, спираючись на підтримку та взаємодію з населенням, працівниками установ, організацій, розташованих на марш­руті патрулювання.Працівники цих підрозділів взаємодіють із дільничними інспекторами, працівниками карного розшуку, оперуповноваженими кримінальної міліції у справах неповнолітніх, інспекторами дорожньо-патрульної служби у вирішенні питань із запобігання правопорушенням.

Припиняють правопорушення з боку неповнолітніх на ву­лицях, виявляють місця концентрації злочинних груп підлітків, а також встановлюють осіб, які втягують неповнолітніх у зло­чинну діяльність, заняття проституцією, у вживання нарко­тичних, лікарських та інших одурманювальних засобів, які до­водять до стану сп'яніння.

< Попередня   Наступна >
 
Авторизація
Пошук