Головна Науково-практичні коментарі Митний кодекс Глава 18 (ст.139-144) Стаття 144. Пропуск товарів, що перевозяться у вагонах-ресторанах поїздів міжнародного сполучення

Стаття 144. Пропуск товарів, що перевозяться у вагонах-ресторанах поїздів міжнародного сполучення

Митний кодекс - Глава 18 (ст.139-144)
210

Стаття 144. Пропуск товарів, що перевозяться у вагонах-ресторанах поїздів міжнародного сполучення

Продукти харчування та безалкогольні напої, вино, лікерні, коньячні, горілчані вироби, що переміщуються через митний кордон України у вагонах-ресторанах поїздів міжнародного сполучення, підлягають обов'язковому декларуванню митним органам. Продукти харчування та безалкогольні напої пропускаються через митний кордон України без справляння податків і зборів за умови, що: а) вони призначені для реалізації виключно з метою споживання безпосередньо у поїзді; 6) їх обсяг не перевищує встановленої законодавством України кількості, мінімально необхідної для забезпечення нормальних послуг вагона-ресторану протягом повного рейсу. Алкогольні напої та тютюнові вироби, що переміщуються у вагонах-ресторанах, пропускаються через митний кордон України за умови сплати усіх належних податків і зборів.

Товари, що перевозяться в вагонах - ресторанах поїздів міжнародного сполучення підлягають обов’язковому декларуванню митним органом. Продукти харчування та безалкогольні напої пропускаються через митний кордон без справляння податків і зборів за умови, що :

а) вони призначені для реалізації виключно з метою споживання безпосередньо у поїзді;

б) їх обсяг не перевищує встановленої законодавством України кількості, мінімально необхідної для забезпечення нормальних послуг вагону ресторану протягом повного рейсу.

Алкогольні напої та тютюнові вироби, пропускаються через митний кордон України за умови сплати усіх належних податків і зборів.

 

< Попередня
 
Авторизація
Пошук