Головна Монографії та посібники Право соціального забезпечення Як оформити пенсію? Чи оподатковуються прибутковим податком одноразові виплати працівникам, які виходять на пенсію?

Чи оподатковуються прибутковим податком одноразові виплати працівникам, які виходять на пенсію?

Право соціального забезпечення - Як оформити пенсію?
210

Чи оподатковуються прибутковим податком одноразові виплати працівникам, які виходять на пенсію?

Відповідно до статті 15 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», однора­зові грошові виплати громадянам похилого віку у зв’язку з виходом на пен­сію, які провадяться за рішенням трудового колективу за рахунок коштів підприємств, не оподатковуються прибутковим податком з громадян при умові розірвання трудового договору.

 

< Попередня   Наступна >
 
Авторизація
Пошук