Головна Монографії та посібники Податкове право Відповідальність юридичних осіб за податкові право СтепанюкО.І.,Відповідальність юридичних осіб за податкові правопорушення. - Тернопіль, 2001.

СтепанюкО.І.,Відповідальність юридичних осіб за податкові правопорушення. - Тернопіль, 2001.

Податкове право - Відповідальність юридичних осіб за податкові право
145

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ЗА ПОДАТКОВІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

 

 

ТЕРНОПІЛЬ – 2001

 

Рекомендовано до друку

Радою юридичного інституту

Тернопільської академії народного господарства

протокол №6 від 12.02.2001 р.

 

Рецензенти:

Пігач Ярослав Михайлович, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри господарського та міжнародного права юридичного інституту Тернопільської академії народного господарства; Мельник Ігор Ігорович, президент адвокатського об'єднання "Ліга" (м. Тернопіль).

 

СтепанюкО.І.,Відповідальність юридичних осіб за податкові правопорушення. - Тернопіль, 2001.

 

В книзі розглянуто види відповідальності за порушення податкового законодавства суб'єктами підприємницької діяльності. Зміст книги побудований на власному адвокатському досвіді автора, публікаціях фахівців з податкового права та чинному законодавстві. Акцент при викладенні матеріалу і при розгляді тих чи інших питань свідомо робиться з позицій платників податків. Автор ставить за мету допомогти платникам податків розібратися з податковим законодавством, опанувати права та обов'язки, що виникають у відносинах з податковими органами з метою власної безпеки та безпеки бізнесу. Хоча, звичайно, платникам податків вже з початку податкової перевірки краще звертатися до податкових адвокатів та досвідчених аудиторів. Такий крок зменшить ймовірність настання негативних наслідків

Книга буде корисною керівникам суб

'єктів підприємницької діяльності, громадянам підприємцям, податківцям, юристам та студентам юридичних вузів.

 

Коротко про автора: Олександр Іванович Степанюк, кандидат юридичних наук, завідувач кафедри фінансового права ЮІТАНГ і одночасно директор департаменту захисту бізнесу Агентства міського розвитку міста Тернополя. Практикує по питаннях податкового та господарського права та арбітражного процесу, ухиленню від сплати податків.

Наступна >
 
Авторизація
Пошук